ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 975 Kč
naše cena 8 181 Kč
naše cena 1 281 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O NÁS
O NÁS

Jsme velkoobchodní firmou, která se zaměřuje svým sortimentem na oblast sedacího nábytku. Naší snahou a cílem je uspokojit požadavky všech našich klientů co možná nejširší nabídkou křesel i židlí. Jsme schopni vybavit kanceláře, společenské prostory, veřejné budovy, restaurace, hotely, ale i bytové interiéry. Nabízíme především zdravé sezení dále luxusní židle, kancelářské židle, kancelářská křesla, dřevěné židle, dřevěné stoly, kovové židle, barové židle, plastové židle, sedací soupravy, sofa, zahradní židle, zahradní stoly, jednací židle, laboratorní a pracovní židle, židle a křesla pro 24 hod. sezení a sedací vaky.

Všem našim zákazníkům nabízíme nadstandardní péči, odbornou pomoc, flexibilní tvorbu nabídek a osobní zákaznický servis.

Naše firma POSAĎTESE. je českou obchodní společností a majitelé se věnují prodeji kancelářských židlí a křesel již od roku 1997. Máme za sebou řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí. Snažíme se o individuální přístup, rychlé vyřízení a dodání zakázek, urychleně řešíme reklamace a nabízíme také pozáruční servis  Dbáme na výběr a dodávku kvalitních výrobků aslužeb za příznivé ceny.  Chceme se stát spolehlivými partnery pro naše zákazníky. Zkuste to i Vy s námi.

 

Těšíme se na Vás.
Tým Posaďtese.

 

 

Proč nakupovat u nás?

-         Garantujeme až 7letou  záruku na nabídnuté zboží

-         Máme 18 let zkušeností s prodejem kancelářských židlí a křesel

-         K dispozici máme naši vzorkovou prodejnu v Brně

-         Vždy společně s Vámi vybereme ty nejlepší  možné ergonomické židle pro zdravé sezení

-         Vždy v dohodnutém  termínu doručíme objednané zboží

-         Rychle  řešíme případné reklamace

-         Zajišťujeme pozáruční servis

-         Ke každé zakázce  přistupujeme s plným nasazením